BARDOG – SUPER PREMIOVÁ KRMIVA

BARDOG SUPER PREMIUM dog food  AKTIV – SPORT

Granulované krmivo BARDOG AKTIV – SPORT je určeno pro těžce pracující a sportovní psy, jako jsou psi používaní u pohraniční policie, ve vojenské či policejní službě nebo pro tažné a lovecké psy. Vysoký obsah vitamínu E podporuje vstřebávání potravy v trávicím traktu. Tato receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.
Složení a přísady: kuřecí maso (39%), kukuřice, rýže, kuřecí tuk, rybí maso, řepné řízky, lněné semínko, kvasnice, hydrolyzované kuřecí maso, chléb svatojánský, hydrogenfosforečnan, minerální látky a vitamíny, lecitin (min. 0,5%), L-karnitin, inulin, taurin, calciumcarbonate, vaječný prášek, cholin chlorid, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu). Omega 3 a 6 mastné kyseliny jsou v optimálním poměru 5 : 1. Funkce vitamínů je zaručena do uplynutí doby trvanlivosti.
Jakostní znaky: proteiny – 32,0%, tuky – 22,0%, vláknina – 3,0%, popel – 8,0%, vlhkost – 9,5%, fosfor – 1,35%, vápník – 1,75%, magnézium – 0,103%
Vitamíny a minerály: vitamín A (E672) – 22 000 IU/kg, vitamín D3 (E671) – 2 000 IU/kg, vitamín E – 190 mg/kg, vitamín C – 100 mg/kg, E1 železo – 50 mg/kg, E2 jód – 1,5 mg/kg, E3 kobalt – 1,0 mg/kg, E4 měď – 15 mg/kg, E6 zinek – 65 mg/kg

Balení:  15 kg                                             Cena: 1.343,-Kč

—————————————————————————————————————————————-

BARDOG SUPER PREMIUM dog food  ADULT Large-breed XL

Granulované krmivo BARDOG ADULT – LARGE-BREED XL je navrženo tak, aby splňovalo specifické požadavky dospělých psů velkých plemen. Proto obsahuje důležité živiny pro kosti a klouby, jako jsou glukosamin sulfát a chondroitin a také kvalitní a snadno stravitelné složky – kuřecí maso a rýže. Krmivo obsahuje vyvážený poměr vitamínu C a vitamínu hladiny E, který napomáhá vstřebávání potravin a způsobuje menší množství stolice. Větší granule slouží ke snížení zubního kamene a podporují zdravost zubů a ústní hygienu. Tato receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.
Složení a přísady: kuřecí maso (min. 34%), rýže (min. 16%), rostlinné oleje, drůbeží tuk, červená řepa, řepné řízky, zelenina, vaječný prášek, lněné semínko, kvasnice, svatojánský chléb hydrogenfosforečnan, minerální látky a vitamíny, lecitin (min. 0,5%), L-karnitin, inulin, taurin, calciumcarbonate, cholin chlorid, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu). Omega 3 a 6 mastné kyseliny jsou v optimálním poměru 5 : 1. Pravá omega 3 z norského lososa. Funkce vitamínů je zaručena do uplynutí doby trvanlivosti.
Jakostní znaky: proteiny – 26,0%, tuky – 16,0%, vláknina – 3,0%, popel – 6,0%, vlhkost – 8%, fosfor – 0,9%, vápník – 1,2%, magnézium – 0,100%
Vitamíny a minerály: vitamín A (E672) – 20 000 IU/kg, vitamín D3 (E671) – 2 000 IU/kg, vitamín E – 170 mg/kg, vitamín C – 100 mg/kg, E4 měď – 13 mg/kg, 

Balení:  15 kg                                   Cena: 1.157,-Kč

 

—————————————————————————————————————-

BARDOG SUPER PREMIUM DUCK RICE

Granule Duck Rice  super premium  jsou  navrženy tak,  aby splňovaly  veškeré požadavky  na výživu všech plemen dospělých psů  s citlivým trávením a poruchou zažívání. Vzhledem  k velikosti  granulí jsou  Duck rice vhodné i pro malá plemena. Granule  jsou určeny  pro dospělé psy všech velikostí. Ideální taky pro psy s nižší aktivitou a nadváhou.  Velkou  výhodou super prémiových krmiv  oproti prémiovým  krmivům  jsou menší krmné dávky a bohatost vitamínů, minerálů a stopových prvků. Super prémiové granule pro psy Duck Rice obsahují kvalitní živiny pro kosti a klouby, jako jsou glukosamin sulfát a chondroitin, což výrazně ovlivňuje hybnost a celkový stav kloubů, kostí a vazů. Použitím kvalitního kachního masa z volných chovů a rýže z rýžových plantáží dosahuje toto super prémiové krmivo vysoké stravitelnosti.  Krmivo má vyvážený poměr vitamínu C, který zabraňuje různým onemocněním, zpevňuje stěny cévního systému a zamezuje viklání a vypadávání zubů. Krmivo obsahuje vitamín A, který příznivě působí na zrak a potenci a předchází šerosleposti. Vitamíny E (tokoferoly) napomáhají lepšímu vstřebávání živin a chrání proti antioxidačnímu stresu, což pomáhá zpomalovat stárnutí. Slouží také jako prevence proti nádorovému bujení. Zdravá kůže se u psa projeví na kvalitě a lesku srsti, což nám u krmiva Bardog zajistí lecitin a Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny v optimálním poměru.
Granule Bardog vynikají nejen svou kvalitou, ale i chutností, takže jsou vhodné i pro mlsné psy. Po otevření  pytle ucítíte lákavou vůni, čímž se pro psy stává Bardog neodolatelným krmivem. Granule nemají na povrchu mastný povlak, jako u granulí kde se tuk dodává nástřikem na granule a to zamezuje žluknutí granulí. Velikost granulí je 10 – 15 mm.     
Naše receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.     Se svou unikátní recepturou se řadí super prémiové granule Bardog mezi nejlepší granule pro psy.
Složení: sušené kachní maso min. 28%, rýže, napučená kukuřice, řepné řízky,drůbeží tuk (přírodní čekanka) minerální látky a vitamíny, antioxidanty, tokoferoly – přírodní vit. E, cholin chlorid, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu). Omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálním poměru 5:1. Pravá omega 3 z norského lososa.

Balení:  15 kg                                                       Cena:  1.098,-Kč

————————————————————————————————————–

                 BARDOG SUPER PREMIUM ADULT MINI S

Krmivo BARDOG ADULT MINI S je navrženo tak, aby splňovalo specifické požadavky dospělých psů malých plemen. Krmivo obsahuje menší sousta ke snížení zubního kamene a podporuje ústní hygienu. Krmivo Bardog Adult Mini S splňuje nutriční potřeby dospělých psů s běžnou úrovní aktivity a hmotnosti. Obsahuje kvalitní a snadno stravitelné složky – kuřecí maso a rýži. Toto krmivo má vyvážený poměr vitamínu C a vitamínu E, který napomáhá vstřebávání krmiva a způsobuje menší stolici. Receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.
Složení a přísady: kuřecí maso, kukuřice, rýže, kuřecí tuk, řepné řízky, rybí maso, svatojánský chléb, lněné semínko, hydrolyzované kuřecí maso, hydrogenfosforečnan, kvasnice, calciumcarbonate, minerální látky a vitamíny, lecitin (min. 0,5%), inulin, L-karnitin, taurin, cholin chlorid, chlorid sodíku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu). Omega 3 a 6 mastné kyseliny jsou v optimálním poměru 5 : 1. Funkce vitaminu je zaručena do uplynutí doby trvanlivosti.
Jakostní znaky: proteiny – 24,0%, tuky – 13,0 %, vláknina – 2,5%, popel – 8,0 %, vlhkost – 9,5 %, fosfor – 1,2 %, vápník – 1,6 %, magnézium – 0,105 %
Vitamíny a minerály: vitamín A (E672) – 18 000 IU/kg, vitamín D3 (E671) – 1 000 IU/kg, vitamín E – 153 mg/kg, vitamín C – 100 mg/kg, E1 železo – 50 mg/kg, E2 jód – 1,5 mg/kg, E3 kobalt – 1,0 mg/kg, E4 měď – 12 mg/kg, E5 hořčík – 35 mg/kg, E6 zinek – 65 mg/kg

Balení:  4 kg                                                              Cena: 429,-Kč

————————————————————————————————————————————–

BARDOG SUPER PREMIUM SENIOR & LIGHT
Super premium Senior & Light je speciálně vyvinuté krmivo pro psy s nadváhou a starší psy s nižší aktivitou a energetickou potřebou. Toto krmivo je navrženo tak, aby mělo vynikající stravitelnost, protože většina starších psů má oslabený trávicí systém. Optimální poměr Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin podporují dobrý stav kůže a srsti. Senior & Light také obsahuje Inulin, který zlepšuje funkci střev tím, že podporují běžné kmenové bakterie. Naše receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.
Složení: krůtí maso, min.23% rýže min.14%, drůbeží tuk, kukuřičný gluten, řepné řízky, lněné  semínko, kvasnice, svatojánský chléb, Hydrogenfosforečnan, minerální látky a vitamíny, lecitin (min. 0,5%), L-karnitin, inulin, taurin, calciumcarbonate, vaječný prášek, cholin chlorid, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu). Omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálním poměru 5:1. Pravá omega 3 z norského lososa.
Jakostní znaky: Proteiny – 22%, Tuky – 0,9%, Vláknina – 2,5%, Popel – 8,0%, Vlhkost – 9,5%, Fosfor – 1,35%, Vápník – 1,75%, Magnézium – 0,103%, vit. A – 22000 lU,  vit. D3 – 2000 lU,  vit. E – 190 mg,  vit. C – 100 mg, Měď – 15 mg

Balení:  15 kg                                                       Cena:  1.185,-Kč

—————————————————————————————————————————————

Objednávat můžete na telefonu:   731 110 607

nebo  

e-mailu:   bs.kocourek@atlas.cz

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;           v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

 

Show Buttons
Hide Buttons