BARDOG Super Premium dog food

BARDOG SUPER PREMIUM dog food  AKTIV – SPORT

Granulované krmivo BARDOG AKTIV – SPORT je určeno pro těžce pracující a sportovní psy, jako jsou psi používaní u pohraniční policie, ve vojenské či policejní službě nebo pro tažné a lovecké psy. Vysoký obsah vitamínu E podporuje vstřebávání potravy v trávicím traktu. Tato receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.
Složení a přísady: kuřecí maso (39%), kukuřice, rýže, kuřecí tuk, rybí maso, řepné řízky, lněné semínko, kvasnice, hydrolyzované kuřecí maso, chléb svatojánský, hydrogenfosforečnan, minerální látky a vitamíny, lecitin (min. 0,5%), L-karnitin, inulin, taurin, calciumcarbonate, vaječný prášek, cholin chlorid, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu). Omega 3 a 6 mastné kyseliny jsou v optimálním poměru 5 : 1. Funkce vitamínů je zaručena do uplynutí doby trvanlivosti.
Jakostní znaky: proteiny – 32,0%, tuky – 22,0%, vláknina – 3,0%, popel – 8,0%, vlhkost – 9,5%, fosfor – 1,35%, vápník – 1,75%, magnézium – 0,103%
Vitamíny a minerály: vitamín A (E672) – 22 000 IU/kg, vitamín D3 (E671) – 2 000 IU/kg, vitamín E – 190 mg/kg, vitamín C – 100 mg/kg, E1 železo – 50 mg/kg, E2 jód – 1,5 mg/kg, E3 kobalt – 1,0 mg/kg, E4 měď – 15 mg/kg, E6 zinek – 65 mg/kg
Balení:  15 kg                     Cena: 1069,-Kč

—————————————————————————————————————————————-

BARDOG SUPER PREMIUM dog food  ADULT Large-breed XL

Granulované krmivo BARDOG ADULT – LARGE-BREED XL je navrženo tak, aby splňovalo specifické požadavky dospělých psů velkých plemen. Proto obsahuje důležité živiny pro kosti a klouby, jako jsou glukosamin sulfát a chondroitin a také kvalitní a snadno stravitelné složky – kuřecí maso a rýže. Krmivo obsahuje vyvážený poměr vitamínu C a vitamínu hladiny E, který napomáhá vstřebávání potravin a způsobuje menší množství stolice. Větší granule slouží ke snížení zubního kamene a podporují zdravost zubů a ústní hygienu. Tato receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.
Složení a přísady: kuřecí maso (min. 34%), rýže (min. 16%), rostlinné oleje, drůbeží tuk, červená řepa, řepné řízky, zelenina, vaječný prášek, lněné semínko, kvasnice, svatojánský chléb hydrogenfosforečnan, minerální látky a vitamíny, lecitin (min. 0,5%), L-karnitin, inulin, taurin, calciumcarbonate, cholin chlorid, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu). Omega 3 a 6 mastné kyseliny jsou v optimálním poměru 5 : 1. Pravá omega 3 z norského lososa. Funkce vitamínů je zaručena do uplynutí doby trvanlivosti.
Jakostní znaky: proteiny – 26,0%, tuky – 16,0%, vláknina – 3,0%, popel – 6,0%, vlhkost – 8%, fosfor – 0,9%, vápník – 1,2%, magnézium – 0,100%
Vitamíny a minerály: vitamín A (E672) – 20 000 IU/kg, vitamín D3 (E671) – 2 000 IU/kg, vitamín E – 170 mg/kg, vitamín C – 100 mg/kg, E4 měď – 13 mg/kg, 
Balení:  15 kg                                        Cena: 1.059,-Kč

 

—————————————————————————————————————-

BARDOG SUPER PREMIUM DUCK RICE

Granule Duck Rice  super premium  jsou  navrženy tak,  aby splňovaly  veškeré požadavky  na výživu všech plemen dospělých psů  s citlivým trávením a poruchou zažívání. Vzhledem  k velikosti  granulí jsou  Duck rice vhodné i pro malá plemena. Granule  jsou určeny  pro dospělé psy všech velikostí. Ideální taky pro psy s nižší aktivitou a nadváhou.  Velkou  výhodou super prémiových krmiv  oproti prémiovým  krmivům  jsou menší krmné dávky a bohatost vitamínů, minerálů a stopových prvků. Super prémiové granule pro psy Duck Rice obsahují kvalitní živiny pro kosti a klouby, jako jsou glukosamin sulfát a chondroitin, což výrazně ovlivňuje hybnost a celkový stav kloubů, kostí a vazů. Použitím kvalitního kachního masa z volných chovů a rýže z rýžových plantáží dosahuje toto super prémiové krmivo vysoké stravitelnosti.  Krmivo má vyvážený poměr vitamínu C, který zabraňuje různým onemocněním, zpevňuje stěny cévního systému a zamezuje viklání a vypadávání zubů. Krmivo obsahuje vitamín A, který příznivě působí na zrak a potenci a předchází šerosleposti. Vitamíny E (tokoferoly) napomáhají lepšímu vstřebávání živin a chrání proti antioxidačnímu stresu, což pomáhá zpomalovat stárnutí. Slouží také jako prevence proti nádorovému bujení. Zdravá kůže se u psa projeví na kvalitě a lesku srsti, což nám u krmiva Bardog zajistí lecitin a Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny v optimálním poměru.
Granule Bardog vynikají nejen svou kvalitou, ale i chutností, takže jsou vhodné i pro mlsné psy. Po otevření  pytle ucítíte lákavou vůni, čímž se pro psy stává Bardog neodolatelným krmivem. Granule nemají na povrchu mastný povlak, jako u granulí kde se tuk dodává nástřikem na granule a to zamezuje žluknutí granulí. Velikost granulí je 10 – 15 mm.     
Naše receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.     Se svou unikátní recepturou se řadí super prémiové granule Bardog mezi nejlepší granule pro psy.
Složení: sušené kachní maso min. 28%, rýže, napučená kukuřice, řepné řízky,drůbeží tuk (přírodní čekanka) minerální látky a vitamíny, antioxidanty, tokoferoly – přírodní vit. E, cholin chlorid, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu). Omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálním poměru 5:1. Pravá omega 3 z norského lososa.
Balení:  15 kg                                                       Cena:  1.039,-Kč

————————————————————————————————————–

Lisované granule BARDOG – TOP MEAT 70 

Krmivo – TOP MEAT 70 je vyrobeno dle nejnovějších poznatků vědy a výživy na správné stravování psů. Suroviny jsou zachovány bez technologických úprav a to v přírodním stavu lisovány za studena. Díky tomu dosahují vysokou stravitelnost a minimálně zatěžují  trávicí systém. Tyto lisované granule jsou velmi dobře stravitelné a obsahuje nejméně 70 % syrového sušeného masa.  Krmivo dosahuje perfektních nutričních hodnot a obsahuje kuřecí, jehněčí, lososí, králičí a vepřové maso.
Krmná dávka je díky vysoké stravitelnosti daleko nižší než u extrudovaných krmiv, takže nepřetěžuje trávící ustrojí.  
Složení a přísady: Masový podíl 70% (kuřecí maso 31%, jehněčí maso 16%, losos 11%, králičí maso 9%, vepřové maso 3%), bílá rýže mletá 18%, bramborové vločky, rýžové klíčky, olivový olej, červená řepa, mrkev a petržel, zelený čaj, minerály a vitamíny, lecitin 5%, L-karnitin, inulin, taurin, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, probatika, lososový olej omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálním poměru 5:1. FOS, MOS.  Naše receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.
                                                                                 Nutriční složení: protein 28%, tuk 16%, vláknina 3%, vlhkost 8%, popel 5%, vápník 1,4%, fosfor 1,25%, jod 1,6%, sodík 0,3%, hořčík 0,12%, železo 210 mg, měď 11 mg, vit. C 140 mg, vit. E 200 mg, vit. A 18000 IU, vit. D3 1800 IU, vit. B 16,5 mg 
Energetická hodnota kcal / kg  3920

……………………………………………………….                                          

Balení:  15 kg                             Cena: 1.169,-Kč

—————————————————————————————————————————————-

Lisované granule BARDOG – TOP LAMB 60 

Krmivo – TOP LAMB 60 je vyrobeno dle nejnovějších poznatků vědy a výživy na správné stravování psů. Suroviny jsou zachovány bez technologických uprav a to přírodním stavu lisovány za studena. Díky tomu dosahují vysokou stravitelnost a minimálně zatěžují trávicí systém. Tyto lisované granule jsou velmi dobře stravitelné a obsahuje nejméně 60 % syrového sušeného jehněčího masa.  Krmivo dosahuje perfektních nutričních hodnot a obsahuje jeden druh masa jehněčí. Ideální pro psy s nadváhou a alergii na potravu a kožní problémy.
Krmná dávka je díky vysoké stravitelnosti daleko nižší, než u extrudovaných krmiv, takže nepřetěžuje trávící ustrojí. Tato receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.      
Složení: Masový podíl 60% Jehněčího masa, kachní tuk jako pojivo 3%, hnědá rýže mletá 18%, bramborové  vločky, rýžové klíčky, olivový olej, červená řepa, rajče, mrkev a petržel, zelený čaj, minerály a vitamíny, lecitin 0,5%, L-karnitin, který stimuluje metabolismus tuků, inulin, taurin, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, probatika. Praví lososový olej omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálním poměru 5:1. FOS.  Naše receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.
Nutriční složení: protein 24%, tuk 8%, vláknina 2%, vlhkost 8%, popel 6%, vápník 1,8%, fosfor 1,2%, jod 1,6%, sodík 0,3%, hořčík 0,12%, železo 210 mg, měď 5 mg, vit. C 160 mg, vit. E 200 mg, vit. A 18000 IU, vit. D3 1800 IU, vit. B 16,5 mg
Energetická hodnota kcal / kg  3315

Balení:  15 kg                                                    Cena: 1.169,-Kč

 ————————————————————————————————————–

Lisované granule BARDOG – TOP PUPPY 60

Krmivo – TOP PUPPY 60 je vyrobeno dle nejnovějších poznatků vědy a výživy na správný růst štěněte. Suroviny jsou zachovány bez technologických úprav a to přírodním stavu lisovány za studena. U štěňat je vyvážená strava velice důležitá, protože v tomto věku je položen základ pro další vývoj kostí a kloubů a svalů. Plní vysoké nároky na příjem energie během vývoje obsahuje nejméně 60 % sušeného masa, bere do úvahy citlivost trávicího systému a uspokojuje i náročné chutě. TOP PUPPY 60 obsahuje výhradně vysoce kvalitní přísady v optimálním poměru pro růst štěněte. Díky tomu dosahují vysokou stravitelnost a minimálně zatěžují trávicí systém.
Krmná dávka je díky vysoké stravitelnosti daleko nižší, než u extrudovaných krmiv, takže nepřetěžuje trávící ustrojí. Super prémiové granule pro psy Top Puppy 60 obsahují kvalitní živiny pro kosti a klouby, jako jsou glukosamin sulfát a chondroitin, což výrazně ovlivňuje hybnost a celkový stav kloubů, kostí a vazů. Krmivo obsahuje mletou bílou rýži a rýžové klíčky, které poskytují výbornou výživovou hodnotu. Olivový olej je výborný zdroj mastných kyselin a řady vitamínů a antioxidantů. Lístky zeleného čaje obsahují také řadu antioxidantů a jsou výbornou prevencí proti revmatické artritidě.  Krmivo má vyvážený poměr vitamínu C, který zabraňuje různým onemocněním, zpevňuje stěny cévního systému a zamezuje viklání a vypadávání zubů. Krmivo obsahuje vitamín A, který příznivě působí na zrak a potenci a předchází šerosleposti. Vitamíny E (tokoferoly) napomáhají lepšímu vstřebávání živin a chrání proti antioxidačnímu stresu, což pomáhá zpomalovat stárnutí. Slouží také jako prevence proti nádorovému bujení. Zdravá kůže se u psa projeví na kvalitě a lesku srsti, což nám u krmiva Bardog zajistí lecitin a Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny v optimálním poměru. Lisované granule Bardog si zachovávají většinu živin, ale také typickou chuť a vůni, čímž jsou žádoucí i pro mlsné psy. U lisovaných granulí, nedochází k bobtnání v žaludku a díky menším krmným dávkám nehrozí torzo žaludku.
Naše receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady. Se svou unikátní recepturou se řadí super prémiové granule Bardog mezi nejlepší granule pro psy.
Složení: Masový podíl 60%-kuřecí maso 42%, hovězí 6%, losos 5%, králík 4%, vepřové maso jako pojivo 3%, bila rýže mletá 16%, sušené mléko, sušená syrovátka, sušený vaječný prášek, rýžové klíčky, olivový olej, červená řepa, mrkev a petržel,porek, zelený čaj, lněné semínko, minerály a vitamíny, lecitin 0,5%, L-karnitin, který stimuluje metabolismus tuků, inulin, taurin, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, probiotika. Pravý lososový olej omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálním poměru 5:1. FOS.
Nutriční složení: protein 28%, tuk 15%, vláknina 2,5%, vlhkost 8%, popel 6%, vápník 1,4%, fosfor 0,9%, jod 1,5%, sodík 0,3%, hořčík 0,12%, železo 210 mg, měď 5,0 mg, vit. C 160 mg, vit. E 200 mg, vit. A 18000 IU, vit. D3 1800 IU, vit. B 16,5 mg.
Energetická hodnota kcal / kg  3745

Balení:  15 kg                                                           Cena: 1.169,-Kč

—————————————————————————————————————————————-

BARDOG SUPER PREMIUM PUPPY LARGE & BREED

Období růstu štěňat velkých plemen stanoví zvláštní požadavky na výživu. BARDOG PUPPY LARGE & BREED je pečlivě vyvinuto, aby obsahovalo vše, co potřebuje štěně velkého plemene pro svůj růst. Vysoce kvalitní kuřecí maso poskytuje důležité živočišné bílkoviny a základní složky pro podporu zdravého vývoje kostí a kloubů. Toto krmivo je doporučováno pro štěňata psů, u nichž v dospělosti očekáváme hmotnost vyšší jak 25 kg. Tato receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen – manipulované přísady.
Složení a přísady: kuřecí maso, kukuřice, rýže, kuřecí tuk, kukuřičný lepek, řepné řízky, svatojánský chléb, lněné semínko, hydrolyzované kuřecí maso, vejce v prášku, kvasnice, minerální látky a vitamíny, lecitin (min. 0,5%), L-karnitin, inulin, taurin, cholin chlorid, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), Omega 3 a 6 mastnékyseliny v optimálním poměru 5:1. Funkce vitamínů je zaručena do uplynutí doby trvanlivosti. Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže schválené EU se nachází v horní části obalu.
Jakostní znaky: proteiny – 28,0%, tuky – 16,0%, vláknina – 2,5%, vlhkost – 8,0%, fosfor – 0,85%, vápník – 1,05%, magnézium – 0,233%
Vitamíny a minerály: vitamín A (E672) – 15 000 IU/kg, vitamín D3 (E671) – 1 500 IU/kg, vitamín E – 100 mg/kg, vitamín C – 100 mg/kg, E1 železo – 50 mg/kg, E2 – jód – 1,5 mg/kg, E3 kobalt – 1,0 mg/kg, E4 měď – 10 mg/kg, E5 hořčík – 35 mg/kg, E6 zinek – 65 mg/kg
Balení:  15 kg                     Cena: 1089,-Kč

—————————————————————————————————————————————-

                 BARDOG SUPER PREMIUM ADULT MINI S

Krmivo BARDOG ADULT MINI S je navrženo tak, aby splňovalo specifické požadavky dospělých psů malých plemen. Krmivo obsahuje menší sousta ke snížení zubního kamene a podporuje ústní hygienu. Krmivo Bardog Adult Mini S splňuje nutriční potřeby dospělých psů s běžnou úrovní aktivity a hmotnosti. Obsahuje kvalitní a snadno stravitelné složky – kuřecí maso a rýži. Toto krmivo má vyvážený poměr vitamínu C a vitamínu E, který napomáhá vstřebávání krmiva a způsobuje menší stolici. Receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.
Složení a přísady: kuřecí maso, kukuřice, rýže, kuřecí tuk, řepné řízky, rybí maso, svatojánský chléb, lněné semínko, hydrolyzované kuřecí maso, hydrogenfosforečnan, kvasnice, calciumcarbonate, minerální látky a vitamíny, lecitin (min. 0,5%), inulin, L-karnitin, taurin, cholin chlorid, chlorid sodíku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu). Omega 3 a 6 mastné kyseliny jsou v optimálním poměru 5 : 1. Funkce vitaminu je zaručena do uplynutí doby trvanlivosti.
Jakostní znaky: proteiny – 24,0%, tuky – 13,0 %, vláknina – 2,5%, popel – 8,0 %, vlhkost – 9,5 %, fosfor – 1,2 %, vápník – 1,6 %, magnézium – 0,105 %
Vitamíny a minerály: vitamín A (E672) – 18 000 IU/kg, vitamín D3 (E671) – 1 000 IU/kg, vitamín E – 153 mg/kg, vitamín C – 100 mg/kg, E1 železo – 50 mg/kg, E2 jód – 1,5 mg/kg, E3 kobalt – 1,0 mg/kg, E4 měď – 12 mg/kg, E5 hořčík – 35 mg/kg, E6 zinek – 65 mg/kg
Balení:  4 kg                           Cena: 390,-Kč

————————————————————————————————————————————–

NENÍ  SKLADEM
 BARDOG SUPUR PREMIUM ADULT MEDIUM M
Granulované krmivo BARDOG ADULT MEDIUM splňuje specifické požadavky středních plemen dospělých psů. Obsahuje menší sousta ke snížení zubního kamene a podporuje zuby a ústní hygienu. Bardog Adult Medium je navržen tak, aby splňoval nutriční potřeby dospělých psů s běžnou úrovní aktivity a hmotnosti. Obsahuje kvalitní a snadno stravitelné složky – kuřecí maso a rýže. Krmivo má vyvážený poměr vitamínu C a vitamínu E, který napomáhá vstřebávání potravin a způsobuje menší množství stolice. Tato receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.
Složení a přísady: kuřecí maso, kukuřice, rýže, kuřecí tuk, řepné řízky, rybí maso, svatojánský chléb, lněnéAdult Medium M semínko, hydrolyzované kuřecí maso, hydrogenfosforečnan, kvasnice, calciumcarbonate, minerální látky a vitamíny, lecitin (min. 0,5%), inulin, L-karnitin, taurin, cholin chlorid, chlorid sodíku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu). Omega 3 a 6 mastné kyseliny jsou v optimálním poměru 5 : 1. Funkce vitamínů je zaručena do uplynutí doby trvanlivosti.
Jakostní znaky: proteiny – 24,0%, tuky – 13,0%, Vláknina – 2,5%, popel – 8,0%, vlhkost – 9,5%, fosfor – 1,2%, vápník – 1,6%, magnézium – 0,105%
Vitamíny a minerály: vitamín A (E672) – 18 000 IU/kg, vitamín D3 (E671) – 1 800 IU/kg, vitamín E – 153 mg/kg, vitamín C – 100 mg/kg, E1 železo – 50 mg/kg, E2 jód – 1,5 mg/kg, E3 kobalt – 1,0 mg/kg, E4 měď – 12 mg/kg, E5 hořčík – 35 mg/kg, E6 zinek – 65 mg/kg
Balení:  4 kg                     Cena: 395,-Kč

—————————————————————————————————————————————

Objednávat můžete na telefonu:   731 110 607

nebo  

e-mailu:   bs.kocourek@atlas.cz

EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;          v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

 

Show Buttons
Hide Buttons