Krmivo pro psy

bardog-logo-r

 ! PROFESIONÁLNÍ KVALITA, KTEROU SI MŮŽETE DOPŘÁT !

    Granulované krmivo BARDOG se řadí mezi absolutní evropské špičky. Podléhá řadě laboratorních výzkumů a analýz. Dlouholeté zkušenosti výrobců krmiva BARDOG se neustále zdokonalují. Veškeré krmivo je vyráběno nejmodernější technologií. Výrobce stále dohlíží na kvalitu a správné složení surovin. Krmivo BARDOG je složeno z výhradně přírodních produktů té nejvyšší kvality jako například různé druhy masa, kukuřice, rýže a zelenina.
     V případě nekvalitních výrobků s vysokým obsahem tuku mohou mít granule na povrchu tukový povlak. Při použití kvalitních surovin a moderní technologie se toto nemůže stát. U krmiva řady BARDOG tuk proniká do produktu namísto toho, aby ulpíval na povrchu. Tím se předchází žluknutí tuků, které způsobují vnější vlivy. Vysokou kvalitu krmiva BARDOG nepoznají jen Vaši mazlíčci prostřednictvím chuťových buněk, ale i Vy na pohled a omak.

 

Krmiva Bardog podléhají certifikaci GMP
Certifikace GMP – tento postup byl vyvinut pro dodavatele podnikatelů vyrábějících krmiva pro zvířata. Jedná se o systém norem pro oblast krmivářského řetězce především pro Nizozemí, ale velice rychle se rozšiřují i do zemí EU, Severní a Jižní Ameriky. Je zde zpracována řada norem obsahující požadavky na pěstování rostlinných komodit, přes jejich zpracování a další využití v krmivářském sektoru, výrobu přídavných látek a dopravu. Systém norem GMP je vytvořen holandským sdružením PDV – sdružení organizací v krmivářském průmyslu, včetně výkrmců. Záměrem GMP norem je Feed for Food, tedy krmiva pro potraviny. Neboli zabezpečení zdravotní nezávadnosti všech fází krmivového řetězce.

 

Granulované krmivo BARDOG se dělí na pět řad:
– BARDOG Premiová krmiva
– BARDOG Supralif krmiva   
– BARDOG Super Premiová krmiva 
– BARDOG Hypoalergenní krmivo 
– BARDOG Lisované krmivo 
– BARDOG Krmivo pro štěňata
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         V případě zájmu objednávejte
na telefonním čísle  731 110 607     nebo
e-mailové adrese bs.kocourek@atlas.cz  

 

Po Českých Budějovicích rozvoz zdarma.

 

 

 

Show Buttons
Hide Buttons