Reference

21. 10. 2022
Chtěli bychom poděkovat panu Standovi Kocourkovi za možnost být součástí jeho výcvikové skupiny. Nejdříve jsme s naší fenkou NO Hessy absolvovali individuální výcvik a pak byli vhozeni do jámy lvové mezi ostatní psy a jejich páníčky :), myslím, že už můžu říct, naše kamarády. Už jsme tady druhým rokem a určitě bychom neměnili. Moc děkujeme za přístup, rady a trpělivost. Velké poděkování patří i paní Jarušce Kocourkové.
Adéla, Stáňa, Petr a fena Hessy.

—————————————————————————————————————————————

28.8.2022
Dobrý den,
rádi bychom touto cestou poděkovali panu Kocourkovi a jeho paní za velmi cenné rady a praktické ukázky při individuálním výcviku našeho psa. Jako laici jsme potřebovali hlavně vycvičit my. Jaký pán, takový pes. 🙂 Ještě jednou děkujeme za profesionálně a trpělivě vedený výcvik.
Vřele doporučujeme.
Renata a Libor Novotní

—————————————————————————————————————————————

15.5.2022
Ráda bych poděkovala za individuální přístup při výcviku našeho bláznivého Flata. Pan Kocourek dokáže vycvičit psa i jeho majitele. Oceňuji jeho trpělivost a pozitivní přístup. Když se něco nedaří, dokáže nabídnout více možností jak dosáhnout cíle – každý pes i majitel je přece jiný. Cvičiště je na klidném místě. Oceňuji možnost cvičit v oploceném prostoru, ale zároveň si vše vyzkoušet „venku“, kde je otevřený prostor. Za nás 100% spokojenost a těšíme se na další výcvikové lekce.
Hanka a Baily, Ševětín

—————————————————————————————————————————————

17.2.2021
Za naši rodinu jednoznačně doporučuji!
Kdysi jsem mívala psy, posledních 10 let však ne. Můj manžel neměl nikdy žádného.
Díky tomu, že jsme chodili do Školky pro štěňata jsme se vyvarovali mnoha chyb, kterých bychom u Dastyho udělali. I ve školce je prostor pro individuální potíže při výchově nového člena rodiny. Pan Kocourek poradí, ukáže a má s páníčky neskutečnou trpělivost. Lekce mají jasnou strukturu a metodiku, která funguje!
Pokračovali jsme v individuálních lekcích. Zde bylo více času na potřeby nás jako „psovodů“, co konkrétně potřebujeme psa naučit v našich konkrétních podmínkách. (u nás kontakt s dalšími psy, rozrušování psa okolím, sežráním čehokoliv co leží v dosahu a vybudování vztahu a pochopení psí psychologie). Oceňuji i flexibilitu cvičitele – musel měnit postupy, metodiku v závislosti na mém fyzickém handicapu (jsem vozíčkářka). Pan Kocourek mě a Dastyho kvůli mému handicapu jako jediný neodmítl!
Rozhodně se vrátíme na další individuální lekce, abychom posílili již naučené.
Běla Třebínová, České Budějovice

—————————————————————————————————————————————

2.11.2020
Díky panu Kocourkovi a jeho výcviku jsem našeho divocha začala lépe ovládat. Těšim se na další skupinové lekce.
Eva Wágnerová 

—————————————————————————————————————————————

18.10.2020
Dobrý den,
ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala panu Kocourkovi. S naším Bull Teriérem Hugem jsme udělali velký pokrok. Na cvičiště jsme přišli s Hugem, který nás měl úplně na salámu, moc neposlouchal a my ho nedokázali motivovat. Dnes na poslední lekci jsme odešli s Hugem, který poslechne a dokonce pokoří i nějakou tu překážku. Pan Kocourek má velkou trpělivost a vždy nabídne více možností, jak psa cvičit. Ale především vysvětlí a vycvičí vás, jak je potřeba se psem pracovat. Velmi oceňuji individuální přístup dle plemene a dle povahy psa. Výcvik pro nás byl velmi užitečný a přínosný – proto mohu stoprocentně doporučit 🙂
S pozdravem Eva, Jirka a Hugo  Č.B.

—————————————————————————————————————————————

26.8.2020
Dobrý den, touto cestou bych chtěla velice poděkovat panu Kocourkovi za výcvik našeho anglického kokršpaněla Rona, ale hlavně mě😉. Před absolvováním výcviku byl náš pes neposlušný a nebylo možné ho nechat venku bezpečně pobíhat. Procházky s ním byl opravdu adrenalin. Neustále utíkal a my se rozhodli přihlásit ho na výcvik k panu Kocourkovi, a jsem opravdu ráda, že jsme se tak rozhodli. Díky panu Kocourkovi Ron poslouchá. Naučil se chůzi u nohy, odložení, přivolání,….. Toto a mnohé jiné se Ron naučil. Pan Kocourek však vycvičí hlavně páníčka.😉🐕 Jsem mu opravdu moc vděčná a doufám, že se ještě někdy při výcviku shledáme. Vřele doporučuji.
Karla Petráková a Ron moc děkuji🐕😉
—————————————————————————————————————————————
8.7.2020
Moc děkuji panu Kocourkovi, že se nám věnoval a dal velice cenné rady při výcviku našeho psa. Před výcvikem byly procházky se psem spíše stresová záležitost než relax. Po absolvování kurzu máme doma úplně jiného psa, mnohem klidnější a již zmiňované procházky si můžeme nyní plně vychutnat. Chůze u nohy, přivolání, odložení – to vše nyní díky panu Kocourkovi zvládáme. Vše ale není pouze o absolvování kurzu, ale je potřeba si pro psa najít čas a věnovat se mu a při tom využívat rad, které na tomto kurzu získáme.
Karel Macek, Č.B.

—————————————————————————————————————————————-

3.6.2020
Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Kocourkovi za perfektní přístup a cenné rady při výcviku našeho velšteriéra Rona. Absolvovali jsme štěněcí školu, kde se náš Ron naučil základy socializace a výcviku a pak pokračovali v individuálním výcviku. I když to s ním bylo někdy složité, díky panu Kocourkovi jsme zjistili jak na toho našeho paličáka. Velice oceňuji i „výcvik“ paničky protože bych si jistě sama neuvědomila co všechno bych měla dělat líp nebo jinak. Jestli hledáte profesionální, příjemný a trpělivý přístup jak ke psům, tak k lidem, mohu jedině doporučit pana Kocourka. Díky němu se z našeho puberťáka s vlastní hlavou stal pes, který poslouchá.
Moc děkujeme L. Švehlová a Ron

—————————————————————————————————————————————-

21.8.2019 
Mám prvního pejska a žádné zkušenosti s výcvikem tak jsem se rozhodla nechat si poradit. Začali jsme štěněcí školkou, potom individuálním výcvikem a teď máme za sebou první skupinu vše u pana Kocourka a jeho ženy.Oba jsou naprosto skvělý ,dokáží vždy povzbudit a nahecovat nás obě k lepším výkonům. A z mého miminka začíná být vychovaná slečna. Ještě bych ráda vyzdvihla skvělý výcvik co se týče sportovní stopy. Moc nás to baví a jsme moc rádi, že můžeme s výcvikem pokračovat i další rok.
Děkujeme D. PANCÍŘOVÁ a GRACE

—————————————————————————————————————————————-

20.8.2019
Touto cestou bych rád poděkoval za individuální výcvik základní poslušnosti naší maďaří slečny. Pan Kocourek je odborník každým coulem. Když si nevíte rady, vždy poradí a kromě výcviku a skvělé motivace psa vycvičí i páníčka :-). V případě, že už nevíte kudy kam, vytáhne eso z rukávu a vrátí vás zpátky do správných kolejí a vy znovu získáte pocit, že vlastníte chytrého, hodného a prostě toho nejbezvadnějšího pejska a ne chlupatou piraňu s pohonem na všecky čtyři.
Mockrát děkujeme.
Martin V. a fenka Amy.

—————————————————————————————————————————————-

15.6.2019
Panu Kocourkovi dlužíme veliké DÍKY.
Jelikož náš pejsek měl strachovou agresi, tak jsme opravdu dlouho hledali cvičák, kde se k vycvičení a výchově pejska nepoužívá “ násilí”. Jelikož všude jinde a po radách jiných se mu agrese zvětšovala jsme se dostali do stadia, kdy i my jsme se našeho mazla začali bát a přemýšleli jsme, že pejska budeme muset dát pryč.
Změna nastala, když jsme narazili na pana Kocourka, který psům opravdu rozumí a při jejich výchově nemusí použít ani lehké placnutí. Po cca 3 měsících, co jsme k němu docházeli na lekce jsme po každé lekci viděli velký posun k lepší.
Po skončení lekcí máme úplně jiného pejska. Agrese se u něj od té doby ani malým náznakem neprojevila a naše společná důvěra vzrostla na tolik, že se sním nemusíme bát jít i na procházkách na volno.Pana Kocourka můžeme jen vřele doporučit.
A ještě jednou moc děkujeme.
Dominik Kořínek, České Budějovice

—————————————————————————————————————————————-

1.4.2019
Dobrý den,
U pana Kocourka jsme s naší fenkou Bellou strávily 10 hodin. Brzy jsem pochopila, že to není ona,kdo potřebuje až tak výcvik,ale spíše já. S velkou trpělivostí se nám pan Kocourek věnoval a moc jsme si odtud odnesly. Procházky jsou nyní velkým potěšením, tahání na vodítku minulostí a úprky do lesa také. Moc děkuji, všem doporučuji.
L. Dušková   Trhové Sviny———————————————————————————————————————————–3.2.2019
U pana Kocourka jsme absolvovali individuální výcvik a musím říct, že to bylo super. Naučila jsem se s pejskem hodně povelů, výcvik nás bavil, pan Kocourek byl vždy příjemný a ochotný. Prostředí úžasné a upravené. Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat, všem, co uvažují o cvičáku tak vřele doporučuji.
V. Machová Č.B.

—————————————————————————————————————————————-

30.12.2018
Dobrý den,                                                                                                u pana Kocourka jsme absolvovali individuální kurz základů poslušnosti a socializace. Vzali jsme si z útulku 1,5 roční fenku stafforda, takže výcvik s odborníkem byl opravdu víc než nutný. A musím říct, že jsem opravdu vděčná, že základy jsme dostali od pana Kocourka. Občas to byl boj, ale pan Kocourek je velmi zkušený, umí dobře motivovat a vysvětlit, co na psa platí, nebo řekne různé metody a je na Vás, jakou si s pejskem osvojíte a bude Vám sedět. Velké DÍKY panu Kocourkovi za jeho upřímnost, trpělivost a povzbuzení do budoucna :-).
Tereza, Míra a Pipa, České Budějovice

—————————————————————————————————————————————-

28.12.2018
Dobrý den,
mám 8 měsíční štěně křížence Irského setra a Horského pyrenejského psa. Není to žádný drobeček, již nyní má přes 40kg a je velice temperamentní. S výchovou psa většího plemene jsem doposud neměl žádnou zkušenost. Na pana Kocourka jsem dostal doporučení od známého, který má Labradora a absolvoval s ním Školku pro štěňata a následný individuální výcvik. Přihlásil jsem se tedy se svým „štěňátkem“ Timem do psí školky, kde jsme se učili základním povelům a socializaci s ostatními psy. Vzhledem k temperamentní povaze a vzrůstu mého psa, je pro mě velice důležité, aby vycházel s ostatními psy a dokázal jsem si s ním poradit za každé situace. Psí školka byla zábavná jak pro psy, tak pro jejich páníčky. Pan Kocourek dokázal zkrotit a naučit poslušnosti každého psa a hlavně poradit, jak na něj, což je to nejdůležitější. Je to velmi individuální, žádná kniha Vám v tomhle nepomůže. Socializace dopadla na výbornou, nikdy se mi nestalo, aby můj pes vykazoval známky agresivity, s ostatními psy i lidmi vychází velmi dobře a osvojil si i základní nezbytně nutné povely. Následně jsem se svým psem absolvoval individuální výcvik. Tam už se probíraly jednotlivé povely do hloubky a byl zde i prostor pro jakékoliv dotazy a nalezení řešení pro zamezení nežádoucího chování psa. Tímto bych chtěl panu Kocourkovi moc poděkovat za velmi vstřícný přístup, za upřímnost a i za konstruktivní kritiku, která může vést jen ke zlepšení, také za trpělivost, které bylo zapotřebí zejména se mnou. Můj pes chodil do psí školky i na výcvik velmi rád, kéž by bylo na takové úrovni i naše školství, aby se děti mohly těšit do školy a učily se skutečně to, co v životě budou potřebovat :-D. Takže za mě, mohu jen a jen doporučit, rozhodně se to vyplatí absolvovat!
S pozdravem: Adam Kantor

—————————————————————————————————————————————-

30.10.2018
Děkuji moc za úžasný přístup i cenné rady při výchově a výcviku naší fenky Kory. Absolvovali jsme školku pro štěňata i individuální výcvik a obojí bylo naprosto skvělé, přístup pana Kocourka profesionální. Moc děkuji.
Iveta Sukdolová a Kora

—————————————————————————————————————————————-

28.3.2018
Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala p. Kocourkovi za velmi trpělivý a přátelský přístup při výcviku mě a mé bulldočí fenky 😃 tento individuální výcvik nám dal spoustu dobrých rad jak si poradit s nežádoucím chováním našich mazlíčků a jak jim dát jasně najevo kdo je vůdcem smečky a tím pádem zajistí, že se pes cítí bezpečně a nemusí nic řešit za nás. Potom už jen záleží, jak moc jsme důslední 😉 je víc než jasné, že mnohdy, víc než psi, potřebují výcvik majitelé psů. Máme za sebou individuální tréninky a těšíme se na pokračování ve skupině.
Ještě jednou mockrát děkuji a p. Kocourka všem vřele doporučuji.
S pozdravem Vašíčková

—————————————————————————————————————————————-

24.1.2018
Moc děkuji panu Kocourkovi za výcvik naší Sofi. Chodila jsem s hafanem do psí školky a nyní na individuální výcvik. Je vidět obrovský pokrok. Pan Kocourek umí namotivovat jak nás páníčky, tak i hafany. Je vidět, že pan Kocourek má veliké zkušenosti a dělá svou práci s láskou a na 200%. Pokud se rozhodujete, kde vycvičit pejska, tak toto je správná volba.
Jitka Šoulová                                                                                            Zliv

—————————————————————————————————————————————-

21.1.2018
Dobrý den, chodili jsme do štěněcí školky a po ní jsme pokračovali individuálním kurzem základního výcviku. Pan Kocourek je perfektní, naučil nás jak na naší čtyřnohou osobnost 😀. Má dar srozumitelně a pořád dokola 😀 vysvětlovat, jak se má s pejskem pracovat. Daleko víc práce než vycvičit pejska, mu dá změnit myšlení páníčka 😀. Má úžasný individuální přístup dle potřeb každého pejska. Vřele doporučujeme, pokud budeme potřebovat vycvičit dalšího mazlíčka, rozhodně půjdeme za p. Kocourkem.
Martin, Eva a Jašík                                                                                    České Budějovice

—————————————————————————————————————————————-

11.10.2017
Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Kocourkovi za individuální přístup k našemu hafovi Argovi i k nám samotným. Naučil nás, jak máme učit našeho psa, jak s ním jednat a jak ho motivovat 🙂 . Přišli jsme už jako puberťáci a prošvihli psí školku což nás mrzí, ale to byla naše hloupost 🙂. Nicméně absolvovali jsme základní výcvik a jsme nadšeni, takže budeme pokračovat s výcvikem na tomto cvičáku 🙂 . Takže ještě jednou moc děkujeme panu Kocourkovi a samozřejmě i jeho ženě za skvělý přístup i rady 🙂 . Těšíme se na další lekce.                                                                                          Slezarovi a pes Argo

————————————————————————————————————————————–

24.3.2017
Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval panu Kocourkovi, majiteli..…. Na cvičišti je jeho přístup k majiteli psa i ke psům jako takovým perfektní. Baddy se během výcviku naučil spoustu věcí a obrovské zlepšení je patrné zejména na jeho poslušnosti. Ve všem nám pan Kocourek vždy vyhověl a velmi rád nám i poradil při jakémkoliv dotazu „navíc“. Těším se na další spolupráci při skupinovém cvičení a pevně doufám, že to já i Baddy jednou společně dotáhneme ke složení zkoušky.
M. Dohnal                                                                                                 České Budějovice
—————————————————————————————————————————–
30.1.2017
Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Kocourkovi i jeho manželce za výcvik nejen naší „bandočí holčičky“ Bronji, ale hlavně i za náš výcvik, za návod jak se psem komunikovat, za předané zkušenosti a rady do budoucna.
Zúčastnili jsme se Školky pro štěňata a výsledek předčil očekávání. Díky tomu jsme se přihlásili i k 10 lekcím Základní poslušnosti a můžu říci, že to pro nás všechny bylo jen přínosem.
Sice nemáme možnost srovnat ostatní cvičáky s naší zkušeností s p. Kocourkem, ale dle ohlasů a špatných zkušeností od jiných lidí na ostatní cvičáky, jsme moc rádi, že jsme se hned napoprvé trefili a vybrali si právě pana Kocourka.
Určitě mohu DOPORUČIT všem, aby pana Kocourka navštívili, protože jako tady se vám nebudou věnovat nikde.
PS: přivolání ještě stále budujeme, ale díky radám jak na to – právě v našem případě, se ta naše citlivka zlepšuje
Ještě jednou děkujeme!

Martina a Tomáš Michalcovi
Boršov nad Vltavou
—————————————————————————————————————————–
22.1.2017
Jít k panu Kocourkovi bylo to nejlepší rozhodnutí. Nikdy bych nevěřila že z Belly bude zase jednou normální a vychovanej pes. Nikdy nad svým psem nelámejte hůl!! A neváhejte se přihlásit na výcvik. Mě se jen tak pan Kocourek nezbaví. Nikdy s žádným psem nepůjdu jinam!!
Veronika Černá                                                                                   České Budějovice
—————————————————————————————————————————–
10.1.2017
Ještě jednou strašně děkuji za profesionální přístup a úžasných  10 lekcí panu Kocourkovi. A vy, kteří si nevíte rady se svým chlupatým ďáblem ani vteřinu neváhejte a jdete do toho. A vážně nezáleží na věku psa. Té mojí je 6 let. Bála se jako čert kříže a i přesto jsme z nemožného udělali možné. A pravidlo, že starého psa novým kouskům nenaučíš už dávno pravidlem není. Když člověk chce, jde všechno!!!  Děkuji mockrát. 
Lenka Vondrášková                                                                             České Budějovice
—————————————————————————————————————————–
3.11.2016
Ráda bych zde touto cestou poděkovala panu Kocourkovi za pomoc v začátcích i pokračování výcviku mé fenky.  Absolvovala jsem zde nejprve psí školku, kde jsme se setkali i s ostatními štěňátky a spolu s jejich majiteli je pod dohledem a vedením pana Kocourka učili socializaci a prvním krokům k poslušnosti. Dále jsme pokračovali v individuálním režimu, kde jsme se již více zaměřili na jednotlivé prvky základní poslušnosti a postupně upevňovali již naučené. Velice jsem ocenila přístup i srozumitelný princip vysvětlování jednotlivých povelů, které jsou pro začátečníka důležité.  Rozdíl, jaký pocítí majitel psa na vycházce s vychovaným a poslušným psem či naopak, je značný.
Pan Kocourek má z mého pohledu k pejskům velice pěkný vztah a přesto vzbuzuje autoritu k výcviku potřebnou.  Velmi oceňuji i klidné a příjemné místo, kde se „cvičák“ nachází, stejně jako profesionální vybavení, které je jeho součástí. Ráda budu toto místo i do budoucna navštěvovat.
Eva Petrová                                                                                       České Budějovice

—————————————————————————————————————————–

13.7.2016
Velký dík panu Kocourkovi za profesionální výcvik a trpělivost při výcviku našich dvou štěňat
BALLU a BARUNKY.
Přístup a rady pana Kocourka při výcviku psů nám velmi pomohly. Absolvovali jsme jak
školku, tak i individuální výcvik, kde se nám pan Kocourek trpělivě věnoval a naučil nás –
jak psovoda, tak i psy veškeré základní cviky a socializaci.
Jelikož máme dva psy, tak nám p. Kocourek předvedl a vysvětlil, jak máme s nimi chodit
na vodítku a provádět cvičení ve dvojici.
Ještě jednou moc děkují za profesionálně a trpělivě vedený výcvik
štěňata Ballu a Barunka.
Stoklasová
České Budějovice
—————————————————————————————————————————–
12.6.2016
Děkuji panu Kocourkovi za obětavou pomoc při mém výcviku 🙂 a mé fenky. Oběma nám to moc dalo. Doporučuji všem, kteří zvažují výcvik se svými pesany.
B. Vališ                                                                                               České Budějovice

————————————————————————————————————————————-

18.4.2016
Chtěl bych poděkovat panu Kocourkovi za přístup a pomoc při výchově naší dobrmanky.
Koupili jsme si fenku dobrmana a moc dobře jsme věděli, jak bude speciálně ona náročná. Po zkoumání na internetu mě zaujaly jeho stránky a začali jsme tedy chodit do školky pro štěňata, což bylo opravdu super. Učila se základní povely a hlavně si zvykala na ostatní psi okolo sebe, což jí do té doby dělalo velké problémy. Přístup a rady pana Kocourka byly to, co jsme potřebovali.
Proto jsme po ukončení školky dál pokračovali i v individuálním výcviku a i když vím, že to stále není ideální, je pro oba radost mít psa, který opravdu poslouchá.
A protože jsme byli s kurzem opět spokojeni, chceme pokračovat dál ve skupinovém výcviku.
Takže díky a všem pana Kocourka doporučuji.
Petr Váňa
Křenovice
—————————————————————————————————————————–
16.3.2016
S naším kavalírem Charliem jsme vyzkoušeli několik psích školek a skupinových lekcí poslušnosti, ale stále to nebylo ono…   Pan Kocourek byl jedna z posledních neodzkoušených možností. Po absolvování 10 individuálních lekcí poslušnosti musím říct, že kurz splnil očekávání na 100%. Po celých 60 minut se pan Kocourek věnoval pouze nám, vše vysvětlil, názorně ukázal, upozornil na chyby a zlozvyky, jeho rady opravdu fungovaly. Přístup ke psům i páníčkům je perfektní, s humorem a velkou dávkou trpělivosti 🙂
Děkujeme za vše a těšíme se na pokračování výcviku ve skupině!
J. Adámková                                                                                             České Budějovice
—————————————————————————————————————————–
2.2.2016 
Ráda bych touto cestou poděkovala panu Kocourkovi za pomoc při výcviku naší neposedné fenky Sáry. Je to Vlčí špic a také náš první větší pes. Byla jsem bezradná s výchovou. Sára si stále prosazovala svoje a vychovávala ona mne. Díky panu Kocourkovi jsem spoustu věcí pochopila. Dokázal mě zbavit nepřekonatelného strachu, že se mi na procházce ztratí. Nedala se pouštět z vodítka,protože nereagovala na přivolání. Vždycky jsem říkala, že nejdřív bych měla dostat výcvik já a pak teprve pes, protože výcvik je hlavně o lidech a jejich přístupu ke psům. Během 10 lekcí jsem se toho se Sárynkou spoustu naučila. Každá rada pana Kocourka vždy skvěle fungovala. Na procházky už můžeme bez vodítka. Ještě se toho máme hodně co učit, ale už teď vím, že když se budu držet rad pana Kocourka, budu mít nad tou naší divoškou vyhránoMě osobně pomohlo heslo pana Kocourka – PSŮ JSOU PLNÉ ÚTULKY. To bylo důležité, abych pochopila, že pes Vás potřebuje víc než Vy jeho.
Ještě jednou moc děkuji za pomoc a přeji panu Kocourkovi hodně spokojených chovatelů.                      
M. Rosenfelderová                                                                                     Čakov 
—————————————————————————————————————————–
14.1.2016
Když jsme si pořizovali štěně hovawarta, věděli jsme, že u téhle větší rasy bude třeba výcvik, aby jsme psa ovládali a ne on nás. Po hledání na inernetu nás zaujaly stránky pana Kocourka a přihlásili jsme naší 3 měsíční fenku Any na výcvik do školky na základy poslušnosti. Po prvních hodinách lidského přístupu jsme poznali, že manželé Kocourkovi dokonale rozumí a znají psychologii psa a jejich přístup a rady nás utvrdily v tom, že výcvik Any bude v dobrých rukách. Po úspěšném absolvování školky jsme pokračovali v individuálním výcviku, který měl na psa ohromný vliv a s radami a zkušenostmi pana Kocourka jsme z divoké a neposedné Any začali mít poslušnou fenku, která dokonale, téměř 🙂 zvládá příkazy. Najde stopu, zvládne překážky, kterých se ze začátku bála, dokonce i obranu a dlouhodobé odložení, u kterého jsme si nedovedli představit, že by i toto pes v pubertě, který chvilku neposedí, mohl zvládnout. Výcvik jsme opět úspěšně zakončili a protože by byla škoda skončit, pokračujeme dále ve skupině. Chceme jít ke zkouškám a pan Kocourek nám s tím dobře poradí a pomůže. Tímto mu děkujeme za péči a přístup, který nás přesvědčil o tom, že má psy opravdu rád a rozumí jim.
 A jeho mottem, pes má mít psí život, se řídíme 🙂
Děkujeme.                                                                                           Štabrňákovi                                                                                               Olešník

—————————————————————————————————————————–

9.1.2016
Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Kocourkovi za profesionální a vstřícný přístup při výcviku psa, který jsem absolvovala pod jeho vedením.
Nejprve jsme  navštěvovali školku pro štěňata a po jejím skončení jsme pokračovali v individuálním výcviku. Protože jsem byla maximálně spokojená, rozhodla jsem se ještě pokračovat ve skupinovém výcviku. Psovi to jistě prospěje a i já ještě prohloubím své znalosti. Všem zájemcům o výcvik psa vřele doporučuji toto cvičiště.
M. Čížková                                                                                               Zliv

—————————————————————————————————————————–

23.10.2015
Dobrý den,
moc bych Vám chtěla poděkovat, za skvělé vedení psí školky.  Díky základnímu výcviku a vašim radám vím, jak s pesánkem nadále pracovat a pilovat základní povely.  No, spíš jen zafixovat bez pamlsků, jelikož po 10 hodinách u Vás, již vše slušně ovládá.
S pozdravem
Renata Obložinská                                                                                   Rudolfov

—————————————————————————————————————————–

11.9.2015
Dobrý den pane Kocourku ,
když jsme si před cca 10 ti měsíci pořídili yorkšíra Venu , neměli jsme vůbec žádnou zkušenost s výchovou psa, ale stejně jako asi většina ostatních chovatelů jsme si přáli , aby náš pes byl do budoucna nejen přátelský, ale také poslušný.   V té době jsme také náhodně získali kontakt na Vaši kynologickou stanici a její psí školku, do které jsme se s Venou přihlásili a začali pravidelně docházet a cvičit, k našemu překvapení – nejen psa, ale také sebe, ve smyslu přístupu k výcviku, tak jak jste nás to trpělivě a velmi  shovívavě učil.                       Nyní, po absolvovaní dalšího stupně – individuální výcvik – se z našeho Veny stal nejen náš nový společník a kamarád, ale také plně socializovaný, přátelský a poslušný pes.                                                                                             Je to zejména díky Vaší práci , trpělivému přístupu a radám, kterými jste nás celým kurzem vedl.                                                                                       Děkujeme Vám za to a už se těšíme na pokračování výcviku ve skupině !
Petr Pumpr a Romana Mrázková                                                            České Budějovice

—————————————————————————————————————————-

25.7.2015
     Děkujeme Vám za výcvik štěněte.
Cvičení se nám líbilo a informace od Vás získané přispějí k dalšímu rozvoji našeho čtyřnohého přítele.
Za profesionální přístup a prostředí dávám plný počet bodů.
Pelán Zdeněk
České Budějovice
——————————————————————————————————————–
19.4.2015
         Mám rok a půl starého křížence Německého drátosrstého ohaře Sama, u kterého jsem potřebovala zvládnout jeho temperament, ale zároveň i lekavost, bojácnost a přivolání, abych jej mohla pouštět na volno.
        K panu Kocourkovi jsem se přihlásila na doporučení kamaráda, který už individuální výcvik u něj absolvoval a nyní dělá skupinový.
         Výcvik probíhal báječně. Profesionální a lidský přístup nejen k Samovi, ale i ke mně se vyplatil. Sam se neuvěřitelně zklidnil a já se mu naučila rozumět. Teď může běhat s ostatními psíky na volno a je v pohodě. Lekavost a bojácnost se dostaly na minimum, takže vycházky už nejsou utrpením, ale potěšením. Ovšem chtělo to poctivě plnit domácí úkoly a dbát pokynů pana Kocourka, bez toho to nešlo.Už se těším, až začneme chodit do skupinovky.
        Výcvikový kurz pod vedením pana Kocourka  nám neuvěřitelně pomohl,  a proto jej mohu s klidným svědomím doporučit i ostatním.
 
Jana Jehlíková
České Budějovice

—————————————————————————————————————————–

12.9.2014

Chtěla bych poděkovat nejen panu Kocourkovi, ale i jeho manželce paní Jarušce. 
Vzala jsem si štěně – pejska – přímo od jejich feny. Pejsek se jmenuje Baryk a než jsme začali chodit na cvičák, neměli jsme ani jeden potuchy, co takový výcvik obnáší. Já nikdy před tím na žádném cvičáku nebyla, jen tak z doslechu jsem věděla, jak se s pejskem pracuje. Barykovi byli 3 měsíce a začali jsme chodit na pravidelné cvičení. Ze začátku jsme se oba měli co učit, ale Baryk byl velmi učenlivý. Z jedné lekce jsem odjížděla naprosto zničená, protože jsem se měla co učit já, a ne můj pejskem. Na dalších lekcí se k nám připojila paní Jaruška s Gitou (Barykova ségra) – a já byla moc šťastná, že jsem mohla sledovat, co mám a jak mám dělat. I když pan Kocourek mi předvedl, jak to mám dělat, tak je přece jen snažší, když vedle mě stojí někdo po kom se můžu „opičit“. Základní výcvik máme úspěšně za sebou. Když jsme s Barykem odjížděli z poslední lekce bylo nám smutno. Na cvičák u Dasného se budeme rádi vracet, nejen proto, že jsme se tam toho dost naučili, ale i za super lidičkami, kteří tam jsou. Teď když se mi někdo zeptá, jestli bych mu doporučila cvičák, kam chodit se svým pejskem, neváhám a hnedka mu odpovím, že cvičák u Dasného je ten pravý – ať už kvůli zázemí nebo co se tam člověk a pejsek naučí, ale i kvůli těm lidem, kteří tam jsou. Přece jen „víc hlav, víc ví“. Takže ještě jednou mockrát děkuji, i když tohle poděkování je jen drobeček z toho mnoha, co pro nás, jak pan Kocourek a taky paní Jaruška, udělali.
 
Eliška Talafousová
Protivín

 

———————————————————————————————————————————

8.9.2014

Velké poděkování panu Kocourkovi,
rád bych se s Vámi podělil o svou zkušenost. Se svým 4-měsíčním štěnětem border teriera jsem kromě cvičáku pana Kocourka (u kterého jsem měl individuální kurz základní poslušnosti 10 lekcí po 60 minutách) navštěvoval souběžně ještě dva další, ale ani jeden z nich se přístupem a kvalitou nemohl cvičáku pana Kocourka rovnat. Zázemí cvičáku bylo vždy upravené (tráva posekaná, pozemek důkladně oplocený), pro psy k dispozici čerstvá voda, při placení kurzovného vystavena faktura, s možností platby převodem na účet, přístup cvičitele vždy profesionální a skutečně individuální (zpočátku jsme na kurz chodili se dvěma psy, z nichž jeden dospělý pes původem z útulku „jiný“ přístup skutečně potřeboval). Velmi dobrá byla vždy i domluva s panem Kocourkem. Kurz jsem začal navštěvovat se dvěma psy a dvěma vodiči, ale od poloviny kurzu jsem mohl navštěvovat kurz jen se psem jedním a pan Kocourek mi nabídl, že mohu odchodit zbývající nevyužité hodiny připadající na druhého psa v rámci skupinového výcviku. Pokud jsem potřeboval hodinu přesunout na jiný čas nebo den, vždy se mi snažil vyjít maximálně vstříc, nikdy se mi nestalo, že by mi lekce propadla. Cvičitel se Vám skutečně věnuje Vašich zaplacených 60 minut a ne třeba 10 minut z hodiny, jak bývá běžnou praxí na jiných cvičácích, pakliže chodíte do skupiny více psů.
Na kurzu jsem se naučil, jak bych měl cvičit svého psa a on se na hodinách postupně učil a zlepšoval dané cviky ze základní poslušnosti. Je to sice každodenní „boj“ a bude to jistě ještě běh na dlouhou trať, než budu moci říct, že můj pes vše zvládá na 100%, ale i tak podle mého názoru kurz zcela splnil svůj účel.
Mohu tedy cvičák pana Kocourka všem s čistým svědomím doporučit.
M. Stehlík 
České Budějovice

——————————————————————————————————————————

7.8.2014

Na cvičák U rozvodny u obce Dasný u Českých Budějovic jsem začala chodit na individuální kurz. Potřebovala jsem vylepšit poslušnost a hlavně začít pracovat na stopách,  protože jsem měla zájem o složení zkoušky ZPU – 1. Začala jsem pod vedením p. Kocourka cvičit jak poslušnost, tak stopy. Zkoušku jsme úspěšně složili a mně se výcvik na tomto cvičáku moc líbil, takže pokračujeme i nadále ve skupinovém výcviku. Cvičím s malou kříženkou a je nám věnována stejná pozornost a skvělý přístup jako velkým, či čistokrevným psům. I malý pes si tak může vyzkoušet vyštěkání  figuranta a prvky z obrany úměrně jeho velikosti.  Na tomto cvičáku jsem moc spokojená. Kvalitní výcvik  (stopy, poslušnost ve skupině, překážky, aport, obrana  atd.), ochota poradit, příprava na zkoušky, individuální přístup a v neposlední řadě parta fajn lidí. Proto sem chodím ráda  a výcvik zde mohu doporučit.
Věra Steinocherová
České Budějovice

—————————————————————————————————————————–

30.7.2014

Výcvik mojí fenky Allison (irský vlkodav) proběhl právě pod vedením p. Kocourka a po celých 10 lekcí jsem byla maximálně spokojena, protože mi radil člověk, milující psy bezpochyb, ale hlavně člověk, který se opravdu vyzná i díky své praxi a výcvik přizpůsobuje konkrétnímu plemeni. Na cvičišti panuje příjemná atmosféra, takže my dvě s výcvikem nekončíme, ale chystáme se pokračovat do dalšího levelu 🙂
Ještě jednou děkuji! 
Jana Slavíková

—————————————————————————————————————————-

31.5.2014

Ráda bych touto cestou chtěla poděkovat za váš skvělý kurz. Výcvik psa jsem absolvovala poprvé a byla to pro mne velká škola za kterou jsem neskutečně ráda. Netušila jsem, jak je to o obrovské důslednosti a psychologii mě samotné…kdo bude nebo má psa mazlíčka tak jako já a bude ho chtít naučit poslušnosti, váš výcvik jen doporučím……..mě to pomohlo neskutečně…….děkuju. Nehledě na to, že výcvik probíhá na krásném a klidném místě, což bylo pro mne další velké plus.
Veronika Homolková

 

—————————————————————————————————————————

26.6.2014

Chtěla bych poděkovat panu Kocourkovi za skvělé lekce, které dává psovodům i jejich čtyřnohým kamarádům. Mám dvouletého Německého ovčáka, předtím jsme chodili na jeden nejmenovaný cvičák a byl do děs. Nejen, že jsme se nic nenaučili, ale ještě jsme vždy nejméně půl hodiny čekali, až si nás pani cvičitelka všimne. Po půl roce jsme to vzdali a našli na internetu cvičák pana Kocourka. Začali jsme chodit do kurzu, za těch deset lekcí jsme se naučili víc než na minulém cvičáku za půl roku. Tak se nám tam líbilo, že po skončení kurzu jsme se připojili ke skupinovému výcviku a chodíme už přes rok. Takže pokud má někdo potíže s neposlušným pejskem nebo chce svého pejska prostě jen naučit více povelů,  tak můžu s klidným svědomím doporučit tento cvičák.
Štěpánka Kněžínková
České Budějovice

—————————————————————————————————————————

 

19.6.2014

Rádi bychom touto cestou moc poděkovali panu Kocourkovi i jeho manželce za to, jak skvělý cvičák vybudovali. Na výcviky pravidelně chodíme s naší fenkou zlatého retrívra již více než tři roky a když jsme začínali, hledali jsme někoho, kdo by byl ochotný pro nás udělat výcvik individuální a naučit nás, jak vlastně se psem cvičit. Po předchozím zklamání ze psí školky jsme věděli, že skupinový výcvik v takové podobě, jak ho nabízejí ostatní cvičáky v ČB,  není nic pro nás a pro naše hyperaktivní štěně. U pana Kocourka jsme tedy absolvovali nejdříve individuální výcvik, kde nás naučil, jak s pejskem komunikovat a jak správně vypadají jednotlivé povely. Z téměř nezvladatelně živého štěněte se už během těchto deseti týdnů vyklubal ochotně a radostně poslouchající a pracující pejsek – prostě paráda, vůbec jsme nečekali, že je taková změna možná. Od té doby chodíme na skupinový výcvik, skupinky jsou ale malé, což je úplně ideální pro socializaci pejsků (i psovodů:-) a za nic na světe bychom cvičák neměnili, jsme moc spokojení.
Ještě jednou tedy velké díky za trpělivost, kterou s námi pan Kocourek měl a má, a za všechno, co nás naučil… děkujeme 😉
Miriam a Zdeněk Benešovi
České Budějovice

————————————————————————————————————————-

 

Show Buttons
Hide Buttons