BARDOG – KRMIVO PRO ŠTĚŇATA

BARDOG PREMIUM PUPPY LARGE & BREED
Období růstu štěňat velkých plemen stanoví zvláštní požadavky na výživu. Prémiové krmivo Bardog Puppy Large & Breed je pečlivě vyvinuto, aby obsahovalo vše, co potřebuje štěně velkého plemene pro zdravý růst. Vysoce kvalitní kuřecí maso poskytuje důležité živočišné bílkoviny a základní složky pro podporu zdravého vývoje kostí a kloubů. Díky dobře vyvážené stravě poskytuje optimální růst štěněte. Optimální podíl Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin a lecitinu zaručují zdravou kůži a lesklou srst a lepší metabolismus tuků. Krmivo Bardog Puppy Large & Breed je doporučeno pro štěňata plemen psů, u nichž je v dospělosti očekávána hmotnost nad 25 kg.       BARDOG PUPPY LARGE BREED 15kg
Složení a přísady: drůbeží maso min. 16% a rýže min. 14%, kukuřice, pšenice, rostlinné oleje a tuky, rybí maso, rostlinné složky, složky mléka, masová moučka, sušená vejce, vitamíny a minerální látky, kvasnice, lecitin, vitamíny a minerály premix, Digest.
Nutriční hodnoty: Proteiny – 290 g/kg, tuky – 190g/kg, popelovina 65 g/kg, vlákniny – 25 g/kg, vlhkost – 100g/kg, vápník – 10 g/kg, fosfor – 8 g/kg, sodík – 4 g/kg, lecitin – 5 g/kg, vitamín A – IU 20 000, vitamín D3 – IU 2000, vitamín E – IU 75

Balení:  18 kg                                      Cena: 1.118,-Kč

—————————————————————————————————————————————-

BARDOG SUPER PREMIUM PUPPY LARGE & BREED

Období růstu štěňat velkých plemen stanoví zvláštní požadavky na výživu. BARDOG PUPPY LARGE & BREED je pečlivě vyvinuto, aby obsahovalo vše, co potřebuje štěně velkého plemene pro svůj růst. Vysoce kvalitní kuřecí maso poskytuje důležité živočišné bílkoviny a základní složky pro podporu zdravého vývoje kostí a kloubů. Toto krmivo je doporučováno pro štěňata psů, u nichž v dospělosti očekáváme hmotnost vyšší jak 25 kg. Tato receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen – manipulované přísady.
Složení a přísady: kuřecí maso, kukuřice, rýže, kuřecí tuk, kukuřičný lepek, řepné řízky, svatojánský chléb, lněné semínko, hydrolyzované kuřecí maso, vejce v prášku, kvasnice, minerální látky a vitamíny, lecitin (min. 0,5%), L-karnitin, inulin, taurin, cholin chlorid, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), Omega 3 a 6 mastnékyseliny v optimálním poměru 5:1. Funkce vitamínů je zaručena do uplynutí doby trvanlivosti. Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže schválené EU se nachází v horní části obalu.
Jakostní znaky: proteiny – 28,0%, tuky – 16,0%, vláknina – 2,5%, vlhkost – 8,0%, fosfor – 0,85%, vápník – 1,05%, magnézium – 0,233%
Vitamíny a minerály: vitamín A (E672) – 15 000 IU/kg, vitamín D3 (E671) – 1 500 IU/kg, vitamín E – 100 mg/kg, vitamín C – 100 mg/kg, E1 železo – 50 mg/kg, E2 – jód – 1,5 mg/kg, E3 kobalt – 1,0 mg/kg, E4 měď – 10 mg/kg, E5 hořčík – 35 mg/kg, E6 zinek – 65 mg/kg

Balení:  15 kg                                                            Cena: 1089,-Kč

—————————————————————————————————————————————-

Lisované granule BARDOG – TOP PUPPY 60

Krmivo – TOP PUPPY 60 je vyrobeno dle nejnovějších poznatků vědy a výživy na správný růst štěněte. Suroviny jsou zachovány bez technologických úprav a to přírodním stavu lisovány za studena. U štěňat je vyvážená strava velice důležitá, protože v tomto věku je položen základ pro další vývoj kostí a kloubů a svalů. Plní vysoké nároky na příjem energie během vývoje obsahuje nejméně 60 % sušeného masa, bere do úvahy citlivost trávicího systému a uspokojuje i náročné chutě. TOP PUPPY 60 obsahuje výhradně vysoce kvalitní přísady v optimálním poměru pro růst štěněte. Díky tomu dosahují vysokou stravitelnost a minimálně zatěžují trávicí systém.
Krmná dávka je díky vysoké stravitelnosti daleko nižší, než u extrudovaných krmiv, takže nepřetěžuje trávící ustrojí. Super prémiové granule pro psy Top Puppy 60 obsahují kvalitní živiny pro kosti a klouby, jako jsou glukosamin sulfát a chondroitin, což výrazně ovlivňuje hybnost a celkový stav kloubů, kostí a vazů. Krmivo obsahuje mletou bílou rýži a rýžové klíčky, které poskytují výbornou výživovou hodnotu. Olivový olej je výborný zdroj mastných kyselin a řady vitamínů a antioxidantů. Lístky zeleného čaje obsahují také řadu antioxidantů a jsou výbornou prevencí proti revmatické artritidě.  Krmivo má vyvážený poměr vitamínu C, který zabraňuje různým onemocněním, zpevňuje stěny cévního systému a zamezuje viklání a vypadávání zubů. Krmivo obsahuje vitamín A, který příznivě působí na zrak a potenci a předchází šerosleposti. Vitamíny E (tokoferoly) napomáhají lepšímu vstřebávání živin a chrání proti antioxidačnímu stresu, což pomáhá zpomalovat stárnutí. Slouží také jako prevence proti nádorovému bujení. Zdravá kůže se u psa projeví na kvalitě a lesku srsti, což nám u krmiva Bardog zajistí lecitin a Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny v optimálním poměru. Lisované granule Bardog si zachovávají většinu živin, ale také typickou chuť a vůni, čímž jsou žádoucí i pro mlsné psy. U lisovaných granulí, nedochází k bobtnání v žaludku a díky menším krmným dávkám nehrozí torzo žaludku.
Naše receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady. Se svou unikátní recepturou se řadí super prémiové granule Bardog mezi nejlepší granule pro psy.
Složení: Masový podíl 60%-kuřecí maso 42%, hovězí 6%, losos 5%, králík 4%, vepřové maso jako pojivo 3%, bila rýže mletá 16%, sušené mléko, sušená syrovátka, sušený vaječný prášek, rýžové klíčky, olivový olej, červená řepa, mrkev a petržel,porek, zelený čaj, lněné semínko, minerály a vitamíny, lecitin 0,5%, L-karnitin, který stimuluje metabolismus tuků, inulin, taurin, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, probiotika. Pravý lososový olej omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálním poměru 5:1. FOS.
Nutriční složení: protein 28%, tuk 15%, vláknina 2,5%, vlhkost 8%, popel 6%, vápník 1,4%, fosfor 0,9%, jod 1,5%, sodík 0,3%, hořčík 0,12%, železo 210 mg, měď 5,0 mg, vit. C 160 mg, vit. E 200 mg, vit. A 18000 IU, vit. D3 1800 IU, vit. B 16,5 mg.
Energetická hodnota kcal / kg  3745

Balení:  15 kg                                                           Cena: 1.169,-Kč

—————————————————————————————————————————————-

 Hypoalergenní krmivo  Puppy – junior & lamb 

Hypoalergenní krmivo pro štěňata a juniory všech plemen – jehněčí a kroupy.

Krmivo Bardog Puppy – junior & Lamb je vyvinuto ve spolupráci s předními světovými veterináři a odborníky na výživu štěňat vykazující alergie a potravinové intolerance. Hlavní složkou krmiva je vysoce hodnotné maso s jehňat. Jehněčí maso je vysoce stravitelné a vhodné při problémech s intolerancí na jiné druhy masa. Pro jeho lákavou chuť a vůni, je skvělou variantou i pro mlsné psy. Krmivo má ideální obsah glukosaminu a chondroitinu pro podporu a pružnost vazů, chrupavek a kloubů. Pozvolné uvolňování energie zajistí silnou a zdravou stavbu kostry, optimální svalovou hmotu a postupný růst. Kroupy ječné působí příznivě při srdečně-cévních chorobách, žaludečních a střevních potížích a jsou dobrým prostředkem proti zácpě. Obsahují řadu vitamínů a minerálů a jsou vhodné i při bezlepkových dietách. Vhodné i pro štěňata s citlivým zažíváním.
Složení: čerstvé jehněčí maso 38%, kroupy ječné 29%, směs sušené zeleniny 12%, rajče, petržel, celer,    červená řepa, brambor, kuřecí tuk 6 %, lososový olej 3%, pivovarské kvasnice, lněné semínko, sušená mořská řasa, hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu, 330 mg/kg), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu, 2100 mg/kg, juka (100 mg/kg), lecitin 0,5%, inulin, l-karnitin, cholin chlorid. Omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálním poměru 5:1. Pravá omega 3 z norského lososa. 
Analytické složky: hrubý protein 26%, hrubý tuk 14%, vlhkost 8 %, hrubý popel 6 %, hrubá vláknina 2,8%, vápník 1,6%, fosfor 0,95%, magnézium 0,24%,  sodík 0,3%, vit A 14000 IU, vit D3 1320 IU, železo 210 mg, vit E 140 mg, vit. C 120 mg.

Balení:  12 kg                                                           Cena: 979,-Kč

—————————————————————————————————————————————-

BARDOG SUPER PREMIUM PUPPY MINI  „S“

Super premium Puppy Mini S je kompletní krmivo určené pro štěňata malých plemen s dospělou hmotností 1 až 10 kg. U mladých psů je vyvážená strava velice důležitá, protože v tomto věku je položen základ pro další vývoj. Plní vysoké nároky na příjem energie během vývoje, bere do úvahy citlivost trávicího systému a uspokojuje i náročné chutě. Puppy Mini S obsahuje výhradně vysoce kvalitní přísady v optimálním poměru. Velikost granulí je dokonale přizpůsobena velikosti chrupu štěněte. Naše receptura neobsahuje žádnou pšenici, sóju, krev nebo gen-manipulované přísady.
Složení: kuřecí maso, min 34% rýže min 14% drůbeží tuk, kukuřičný gluten, řepné řízky, lněné  semínko, kvasnice, svatojánský chléb, Hydrogenfosforečnan, minerální látky a vitamíny, lecitin (min. 0,5%), L-karnitin, inulin, taurin, calciumcarbonate, vaječný prášek, cholin chlorid, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu). Omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálním poměru 5:1. Pravá omega 3 z norského lososa.
Analytické složky: Proteiny – 31%, Tuky – 21%, Vláknina – 1,5%, Popel – 6,8%, Vlhkost – 9,5%, Fosfor – 0,9%, Vápník – 1,4%, Magnézium – 0,103%, vit. A – 20000 lU, vit D3 – 2000 lU, vit. E – 170 mg, vit. C – 100 mg, Měď -15 mg

Balení:  4 kg                                                           Cena: 425,-Kč

—————————————————————————————————————————————-

 

Show Buttons
Hide Buttons